Ciekawe cytaty

Niektórzy antropolodzy lingwistyczni uważają, że religia to językowy wirus, który zmienia funkcjonowanie mózgu i pozbawia zdolności do krytycznego myślenia

Rust Cohle

Pierwsze szczegóły nowego sezonu!

Już w poniedziałek oglądniemy ostatni odcinek 1 sezonu Detektywa, a już dziś dowiedzieliśmy się paru informacji o zupełnie nowym sezonie True Detectiv.

Prawdopodobnie drugi sezon będzie miał trochę inną formułę aniżeli 1 sezon – nie będzie zamkniętą historią, tym bardziej, że stacja HBO chce emitować serial systematycznie co roku.

– Nie mamy planów, by ponownie pracować tylko z jednym reżyserem. Nie da się robić czegoś takiego co roku. Potrzebowalibyśmy znacznie więcej czasu, niż dostajemy od HBO. Jest kilku świetnych ludzi, z którymi już się konsultowałem. Jestem przekonany, że uda nam się stworzyć wspólnie takie samo widowisko. Wierzę, że historia z nowymi bohaterami i w nowym miejscu dorówna pierwszej serii. Na pewno zmienią się barwy serialu. Zielono-złota południowa Luizjana odejdzie do historii – powiedział twórca serialu, Nic Pizzolato.

Niebawem rozpoczną się castingi do głównych ról w drugim sezonie Detektywa, a zdjęcia mają ruszyć najpóźniej w czerwcu, by móc wyrobić się na styczniową premierę.

Tagi

Polecamy również:

0 komentarzy do “Pierwsze szczegóły nowego sezonu!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ankieta

Czy sezon 2 będzie lepszy od 1?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...